50%

firm chcąc poznać cenę produktu lub usługi szuka jej na stronie internetowej sprzedawcy!

Sklep internetowy to katalog Twoich prduktów!

Pomimo dostępnych na rynku wielu serwisów typu marketplace nadal połowa użytkowników internetu kupując produkt dla siebie jego cenę sprawdza bezpośrednio na stronie sprzedawcy. W obecnych czasach klienci sprawdzają konkretny produkt w kilku, a czasem nawet w kilkunastu miejscach w sieci i niekoniecznie wybierają firmę z najtańszą ofertą tylko tą, której mogli zaufać przeglądając jej sklep internetowy.

ZOBACZ
JAK DZIAŁAMY

1

Kontakt

Skontaktuj się z nami przez formularz wyceny, przez telefon lub w wiadomości e-mail.

Wycena

Dopytamy o szczegóły i wycenimy projekt

2
3

Oferta

Przedstawimy najlepsze dla ciebie rozwiązania

Realizacja

Zawrzemy umowę i zabieramy się do pracy

4

WRAZ Z NASZYM
SKLEPEM WWW DOSTANIESZ

Darmowy Shopping Feed

Do prowadzenia działań marketingowych dla sklepów nie można obejść się bez odpowiednio przygotowanej listy produktów wraz z ich parametrami, tym właśnie jest feed produktowy. Posiadamy własne rozwiązanie dla generowania feed-ów produktowych przystosowanych pod najpopularniejsze porównywarki i serwisy marketplace. Dzięki zastosowaniu własnego skryptu w razie potrzeb jesteśmy wstanie przygotować feed produktowy lub xml produktowy pod dowolne wytyczne.

Zaawansowany kalkulator

Jeżeli Twój produkt lub usługa posiada wiele opcji do wyboru, często zależnych od siebie co generuje tysiące lub dziesiątki tysięcy wariantów nie trać czasu na dopytywanie się i wyjaśnienia. Pozwól swojemu klientowi samemu złożyć parametry Twojego produktu lub usługi podpowiadając mu po drodze przy każdym kroku. Nasze rozwiązanie oparte na silniku WooCommerce działa niezależnie od modułu sklepowego więc oprócz konfiguratora możesz prowadzić zwykły sklep internetowy.

Rozwiązania UX i UI

Nasze propozycje rozwiązań zawsze opierają się o zdobyte doświadczenie z obu stron, bo oprócz projektowania i budowania elementów stron przecież sami też jesteśmy ich użytkownikami. Staramy się nie tylko być na bieżąco w aktualnych trendach zachowań użytkowników, ale zaobserwować, odgadnąć i wyprzedzić oczekiwania Twoich klientów.

PRZEJRZYJ
PORTFOLIO

Zacznij sprzedawać online!

Zamień swój pomysł w skuteczny e-commerce!

Stworzymy dla Ciebie platformę sprzedażową, która będzie dopasowana do branży, produktu oraz uwarunkowań rynkowych. Dzięki temu będziesz mógł/mogła spełniać oczekiwania klientów, skalować sprzedaż i zwiększać zyski!

WYKORZYSTUJEMY
UZNANE TECHNOLOGIE