82%

konsumentów szuka w Internecie informacji na temat produktów i usług zanim dokona zakupu!

Strona internetowa to wizerunek Twojej firmy!

W XXI wieku chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że strona www jest niezbędna dla każdej, nawet najmniejszej firmy. Obecnie jednak mieć stronę to zdecydowanie za mało! Chcesz wyprzedzać konkurencję i być odbierany przez rynek na poważnie? Jeśli tak, to potrzebujesz strony efektownej graficznie, dobrze skrojonej pod smartfony, wykorzystującej najnowsze technologie i dopracowanej pod każdym względem. Możemy taką dla Ciebie stworzyć!

ZOBACZ
JAK DZIAŁAMY

1

Kontakt

Skontaktuj się z nami przez formularz wyceny, przez telefon lub w wiadomości e-mail

Wycena

Dopytamy o szczegóły i wycenimy projekt

2
3

Oferta

Przedstawimy najlepsze dla ciebie rozwiązania

Realizacja

Zawrzemy umowę i zabieramy się do pracy

4

SPRAWDŹ JAKIE
STRONY WWW TWORZYMY

Multi Page

Strona Firmowa Strona Korporacyjna Serwis Internetowy

Najpopularniejsza forma strony internetowej, która doskonale sprawdza się jako strona firmowa, strona korporacyjna lub po prostu portal internetowy. Występuje tu strona główna oraz podstrony – każda pod swoim unikalnym adresem URL. Multi Page pozwala w dowolny sposób przedstawić ofertę. Możemy koncentrować uwagę klienta na określonych produktach lub usługach, jednocześnie prezentując wszystkie elementy oferty.

One Page

Strona Firmowa Strona Wizytówka Wydarzenia i Eventy

Strony typu One Page to doskonały sposób na efektowną prezentację niezbyt rozbudowanych działalności (np. strona dla fryzjera, mechanika samochodowego etc.). Nie posiada ona podstron, a cała oferta prezentowana jest na jednej stronie. Do nawigacji wykorzystuje się menu, które przewija stronę do określonej sekcji. One Page świetnie sprawdzi się także jako strona wydarzenia, eventu, konferencji, koncertu itp.

Landing Page

Prezentacja Produktu lub Usługi Pozyskiwanie Leadów

Jest to forma strony One Page, ponieważ zazwyczaj funkcjonuje na pojedynczym adresie URL. Istotą strony Landing Page nie jest jej budowa lecz funkcja jaką sprawuje – ma skłonić użytkownika do podjęcia określonej akcji – zakupu produktu, wypełnienia formularza etc. Landing Page wykorzystuje się do efektownej prezentacji produktu lub usługi oraz pozyskiwania leadów. Często tworzona pod kampanie reklamowe Google ADS.

Blog

Blog Firmowy Blog Korporacyjny Blog Hobbystyczny

Może być częścią strony firmowej, ale także może funkcjonować pod osobną domeną. Współcześnie blog jest doskonałą formą promocji marki firmy bądź marki osobistej w Internecie. Pomocne artykuły i poradniki dla klientów są równie doceniane przez wyszukiwarkę Google, co ma bezpośrednie przełożenie na ruch internetowy. Przynosi on wymierne efekty - zwiększenie świadomości marki, zwiększenie sprzedaży produktów i usług.

Portfolio | CV

Porftolio Online Indywidualne CV Online

Strona typu portfolio to znakomita promocja własnej pracy i marki osobistej. Obowiązkowy element marketingu dla fotografów, filmowców, twórców oprogramowania, freelancerów i nie tylko. Dzięki stronie typu portfolio można zostać dostrzeżonym nie tylko przez potencjalnych klientów, ale również specjalistów z danej branży. Podobną funkcję pełni CV online – czasem może to być najlepsza przepustka do wymarzonej pracy!

PRZEJRZYJ
PORTFOLIO

Jesteś dobry w tym co robisz?

Daj się zauważyć klientom i konkurencji

Stworzymy dla Ciebie i Twojego biznesu stronę internetową, która będzie godnie reprezentować Twoją działalność, wyeksponuje Twoje wszelkie atuty i pokaże Twój profesjonalizm. Pamiętaj – jak Cię widzą w sieci tak myślą o Twojej Firmie!

WYKORZYSTUJEMY
UZNANE TECHNOLOGIE